O nas

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PANACEUM obejmuje opieką medyczną swoich Pacjentów od 01.01.2000. Został utworzony przez Spółkę Cywilną dwóch lekarzy: lek.med Iwonę Sachanbińską i lek.med. Elzbietę Markowską-Kardyś.
Zakład powstał jako kontynuacja działalności Ośrodka Zdrowia w Chrząstowicach.

W lutym 2002 wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów uruchomiliśmy filię naszego Zakładu – Gabinet Ogólnolekarski w Dańcu, gdzie świadczymy usługi przede wszystkim z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej.

Od 01.01.2010 przyjmujemy naszych Pacjentów w nowo wybudowanej siedzibie. Nowa lokalizacja oferuje przestronne, klimatyzowane wnętrza w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz duży wygodny parking. Usytuowana tuz obok Apteka pozwala na szybką realizację recept.

Istniejemy na rynku usług medycznych w nowej formie już 12 lat Stale rozszerzamy wachlarz naszych usług, również o świadczenia specjalistyczne i specjalistyczny sprzęt.

W 2011 roku otrzymaliśmy zaszczytny certyfikat „PRZYJAZNA PRZYCHODNIA” , przyznawany za najwyższą jakość w obsłudze pacjentów.